+420 518 321 017
Reference 1 Reference 2 Reference 4


Aktuality

Aktuality

Vážení zákazníci, v termínu od 27.1.ledna do 16.března 2012 jsme pro Vás v naší podnikové prodejně připravili skupinu výrobků za zvýhodněné ceny. Do této skupiny jsme vybrali základní nátěrové hmoty, které Vám pomohou při jarní údržbě \"domu a zahrady\". Seznam slevněných výrobků naleznete níže.
Pokud při nákupu jakéhokoliv výrobku předložíte z uvedeného letáku poukaz - 10% sleva, tato sleva Vám bude při placení na prodejně odečtena. Poukaz může být vystřižen z kopie či výtisku přiloženého .pdf nebo jej naleznete ve Vaší poštovní schránce. Nelze sčítat slevu 10% + cena vybraných akčních výrobků v letáku, tzn. 10% sleva platí na všechno zboží prodejny, které není uvedeno jako akce v letáku.

Podniková prodejna

Ve druhé polovině roku 2010 jsme otevřeli podnikovou prodejnu nátěrových hmot, která se nachází vedle našeho závodu, na ulici Anenská v Hodoníně. Cílem bylo zpřístupnit část sortimentu "průmyslových barev" běžnému spotřebiteli, zvýšit pohyb nadlimitních zásob formou akčního zboží a zkrátit časy tónování...

colorspectrum
Zakázková výroba
Vaše jméno:
Váš e-mail:

Dotaz: